ارسال به سراسر کشور

ارسال به سراسر کشور

پیک و پست پیشتاز

ضمانت کیفیت و اصالت

ضمانت کیفیت و اصالت

بهترین روش ارسال

قیمت درب کارخانه

قیمت درب کارخانه

قیمت باور نکردنی

پشتیبانی ۲۴ ساعته

پشتیبانی ۲۴ ساعته

پشتیبانی ۲۴ ساعته

جعبه چوبی


با چاپ عکس دلخواه شما به صورت آنی

<p>با چاپ عکس دلخواه شما به صورت آنی</p>

پر فروش ترین محصول گزنیکومنش گز 40٪لقمه ای  مغزپسته  تعداد:25 لقمه وزن:350گرم مشاهده همه

پر فروش ترین محصول گزنیکومنش

برای رفاه حال مشتریان عزیز گز نیکومنش که امکان مراجعه ی حضوری به فروشگاه مرکزی ما واقع در میدان نقش جهان را ندارند،این امکان فراهم شده تا بتوانید به راحتی در منزل یا محل کار به صورت انلاین در کسری از زمان محصول مورد نظرخودتون رو خرید کنید.

در قسمت هر محصول به صورت جداگانه تمامی توضیحات لازم اعم از وزن ،تعداد و قیمت درج شده،کافیست محصول مورد نظر را به سبد خرید خود اضافه کنید وبه درگاه بانکی متصل شده و خرید را تکمیل کنید.

در خاطر داشته باشید اگر خرید شما بالای ۳۰۰ هزار تومان باشد ارسال رایگان و اگر کمتر از ۳۰۰ هزار تومان باشد سایت به صورت خودکار مبلغ ۳۰ هزار تومان هزینه ی ارسال را به سفارش شما اضافه خواهد کرد.

پس از هر خرید برای شما پیامی ارسال خواهد شد مبنی بر اینکه سفارش شما ثبت شده است.

 چطور وجه سفارش را پرداخت کنید؟

در زمان پرداخت به درگاه مستقیما متصل میشوید.

به خاطر داشته باشید مبلغ خرید شما در صورتی که کمتر از ۳۰۰ هزارتومان باشد مبلغ ۳۰ هزارتومان به صورت خودکار به مبلغ سفارش شما اضافه خواهد شد.

 ما چگونه سفارش های شما را ارسال می کنیم؟

 بسته ی شما بین ساعات 8:30 صبح تا 14:00 تحویل اداره ی پست پیشتاز میگردد و بین 3 تا 5 روز کاری  به دست شما میرسد. پس از تحویل بسته ی شما به اداره ی پست برای شماره ای که در سایت درج کرده اید پیام کد رهگیری ارسال خواهد شد در غیر این صورت با شماره ی رسمی گز نیکومنش تماس بگیرید.