شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات وب‌سایت و فروشگاه اینترنتی گزنیکومنش

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات وب‏‌سایت و فروشگاه اینترنتی گز نیکومنشبه دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت گز نیکومنش هنگام استفاده از پروفایل شخصی و سایر خدمات ارائه شده توسط وب‏‌سایت گز نیکومنشبه معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات مجموعه گز نیکومنش است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین شرکت گز نیکومنش از سوی کاربر است.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

وب‏‌سایت گز نیکومنش به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. وب‏‌سایت گز نیکومنش متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت گز نیکومنش، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

سیاست قیمت گذاری

سیاست قیمت‌‏گذاری در گز نیکومنش مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. با نهایت احترام به کاربران و با توجه به طیف گسترده سبد محصولات، سایت گز نیکومنش نمی‌تواند قیمت و موجودی نهایی کالاها را قبل از سفارش گذاری به صورت قطعی اعلام نماید. در مواردی بسیار نادر و در صورت وجود نوسان‌‏هایی در بازار و یا اشتباه در قیمت‌‏گذاری، اگر سفارشی قابل تحویل نباشد، گز نیکومنش موظف است در اسرع وقت این موضوع را به فرد سفارش‌ ‏دهنده اطلاع دهد و سفارش را لغو نماید.