نماد اعتماد الکترونیکی

رهگیری سفارش

کد امنیتی

تولید کننده‌ها

شاخه های بلاگ خبری

تاریخ انتشار: 99/11/30
نمایش: (661)

گز نیکومنش در یک نگاه

گزنیکومنش مجموعه گز نیکومنش در سال  1394  با تفکر دانشجویی و بدون هیچ گونه تسهیلاتی از بانک و موسسه ای  توسط جناب آقای علیرضا جعفری مدیرعامل  گزنیکومنش راه اندازی گردید و توانست با تلاش و استمرار خستگی ناپذیر پرسنلی توانمند وبهره گیری از دستگاه های پیشرفته در جهت بهبود مستمر و رضایت مشتری گام بردارد. بهترین گز اصفهان ازتولیدات اصلی شرکت گز نیکومنش تولید انواع گز و سوهان مخصوص نیکومنش با نشان استاندارد ملی ایران وکلیه ی مجوزهای بهداشتی و صادراتی می باشد. مجموعه ی گز نیکومنش توانسته است با تلاش مستمر برای رسیدن به اهداف خود که همان تولید گزاصیل و با کیفیت اصفهان, در بسته بندی جذاب با طعمی به یاد ماندنی و ماندگار است گام بردارد. بهترین گز اصفهان امید است با انتقادات و پشنهادات سازنده شما مشتریان گرامی که سرمایه ی اصلی مجموعه گزنیکومنش هستید بتوانیم در بهبود هرچه بهتر محصولات و نشان دادن این محصول سنتی و اصیل به جهان تاثیر مستقیمی داشته باشیم. 

از افتخارات مجموعه ی گزنیکومنش میتوان به موارد زیر اشاره داشت: • موفق به اخذ نشان استاندارد ملی ایران در سال 1395 • صادر کننده ی نمونه کشور در سال 1396  • واحد نمونه سازمان غذا و دارو در سال 1398 • تنها صادر کننده ی مستمر به اتحادیه اروپا • بالاترین نمره PRP از سازمان غذا و دارو اصفهان  • پرسنلی مجرب وتوانمند در بخش تولید و فروش

ترکیبات اصلی گز:

ترکیبات اصلی گز عبارت است از شکر، گلوکز، مغزها(عموماً پسته و یا بادام هستند)، سفیده تخم مرغ، گلاب، ترنجبین و برخی طعم دهنده های گیاهی دیگر که استفاده از آن ها نزد سازندگان مختلف فرق می کند و باعث تفاوت در کیفیت و طعم گزهای مختلف می شود.

ویژگی گز:
گز به عنوان شیرینی که در آن از هیچ ماده افزودنی شیمیایی از قبیل رنگ ها و اسانس ها و نگهدارنده‌ها استفاده نمی‌ شود، عاری از تمام زیان هایی است که این گونه مواد (حتی در صورت مصرف محدود) برای مصرف کننده دارند. 
علاوه براین به خاطر استفاده از افزودنی های گیاهی متعدد که هر کدام به تنهایی دارای خواص اثبات شده متعددی هستند، سرشار از خواص است.
به این خاطر شاید بتوان گفت گز، بهترین شیرینی برای تمام سنین به خصوص کودکان است.

(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*